تبلیغات
ابزار چک کردن ادرس سایت
-
سایت خدماتی هنری نایت اسکین
کشتی کج - اخبار کشتی کج در تاریخ 30 جولای 2012

اخبار کشتی کج در تاریخ 30 جولای 2012

شنبه 28 مرداد 1391 02:03 ب.ظ

نویسنده : کیهان جاهدیان
برای دیدن اخبار کشتی کج به  ادامه مطلب بروید.
  • آیا ۳ ساعته شدن راء ایده خوبی است !؟
  • شایعه های مسابقه ی چارلی شین در برابر دنیل برایان در سامراسلم ؟!
  • ثبت دومین مسابقه در سامراسلم
  • حــــذف ” سوپــــرشو ” از راء !

برای مشاهده مشروح اخبار لطفا به ادامه مطلب بروید.


     آپدیت وضعیت آندرتیکر

همانطور که می دانید , آندرتیکر در هـــــزارمین راء به دبلیو دبلیو ای بازگشت و گفته می شود که او در بک استیج این شو وضعیت خوبی داشته است.گفته می شود که قرار است او در ماه های آینده در پی پی وی ها و ایونت های مهم حضور داشته باشد در نزدیکی سوروایور سریز وارد استوری های مهم شود.

آیا ۳ ساعته شدن راء ایده خوبی است !؟

همانطور که می دانید , از فردا راء برای همیشه سه ساعته خواهد شد.ولی به تازگی گفته می شود که عده ی زیادی در کمپانی با این ایده موفق نیستند و به نظر خیلی ها سه ساعته کردن شو برای مدت زیادی به ضرر کمپانی خواهد بود.

شایعه های مسابقه ی چارلی شین در برابر دنیل برایان در سامراسلم ؟!

همانطور که مشاهده کردید , در هـــــزارمین راء چارلی شین در بین مسابقات از طریق اسکایپ با مایکل کول و جری لاولر صحبت هایی انجام می داد.به تازگی او با سایت IGN مصاحبه ای انجام داده و در آن گفته که در این کار پول زیادی است و ممکن است در رینگ حاضر شود ! البته او دقیق و مشخص در مورد مسابقه با دنیل برایان در سامراسلم صحبتی نکرده ولی اتفاقات و صحبت های او در هــــزارمین راء بیشتر بیلد آپی برای این درگیری بود.

 

حــــذف ” سوپــــرشو ” از راء !

همانطور که می دانید دبلیو دبلیو ای مدتی بود که در شو های خود بجای RAW از RAW Sup-ershow استفاده می کرد و این شو ها روند خوبی داشت.دبلیو دبلیو ای در تاریخ ۱۹ آگوست پارسال ” سوپـــرشو ” را به اسم راء اضافه کرد و دلیل آن هم این بود که در این شو ها استار های اسمکداون هم حضور داشتند.ولی به تازگی گفته می شود که سوپـــرشو از اسم راء حذف شده ولی با این وجود استار های اسمکداون در این راء حضور خواهند داشت.

ثبت دومین مسابقه در سامراسلم

مسابقه سوم در سامراسلم رو ای جی ترتیب داد این مسابقه قرار یک مسابقه تریپل ترت مچ بین جان سینا بیگشو و سی ام پونک سر کمربند wwe انجام بشه
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -> برای اطلاع از آپیدت شدن وبلاگ در خبرنامه وبلاگ عضو شوید تا جدیدترین مطالب به ایمیل شما ارسال شود [Mail_Form] value="Click" ' + 'onClick="javascript:window.print()"> To Print this page!'); } value="Click" ' + 'onClick="javascript:window.print()"> To Print this page!'); } Untitled Document "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//E