تبلیغات
ابزار چک کردن ادرس سایت
-
سایت خدماتی هنری نایت اسکین
کشتی کج - » نتایج کامل راو 13 آگوست 2012 - WWE Raw 2012.13.8 Full Results

» نتایج کامل راو 13 آگوست 2012 - WWE Raw 2012.13.8 Full Results

جمعه 3 شهریور 1391 10:44 ب.ظ

نویسنده : کیهان جاهدیان


ماندی نایت راو این هفته طبق معمول بامداد سه شنبه در دالاس، تگزاس برگزار شد و مسابقات بسیار زیبا و پرومو های جذابی را به خود دید. در این راو رادی پایپر، شاون مایکلز، تریپل اچ، پال هیمن و براک لزنر حضور داشتند. در این شو مراسم Piper's Pit به همراه جریکو و مراسم امضای قرارداد مسابقه هانتر و براک برگزار شد. حمله شدید براک بهHBK، شکسته شدن احتمالی بازوHBK و گرم ترشدن رقابت پانک و سینا و بیگ شو از نکات مهم شو بود. در راو این هفته 8 مسابقه برگزار شد که بدین شرح است. در مسابقه اول بیگ شو به مصاف سی ام پانک رفت. در مسابقه دومJTG به مصاف رای بک رفت. در مسابقه سوم هیث اسلاتر به مصاف آر-تروث رفت. تنسای هم در مسابقه چهارم به مصاف سین کارا رفت. در مسابقه بعدی و پنجم کریس جریکو و د میز و دالف زیگلر به مصاف هم رفتند. در مسابقه ششم کیلن و لیلا به مصاف بث فینیکس و ایو رفتند. در مسابقه هفتم بیگ شو و دنیل یرایان در مقابل جان سینا و سی ام پانک قرار گرفتند. در مسابقه هشتم و آخرین مسابقه هم کریسچن در مقابل دمین سندو قرار گرفت.

» جهت مشاهده نتایج کامل دبلیو دبلیو ای راو این هفته به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

 

 

مسابقه اول: سی ام پانک در مقابل بیگ شو.................. برنده مسابقه: سی ام پانک ( به وسیله DQ)

ابتدا سی ام پانک وارد رینگ می شود و سپس بیگ شو می آید. این دو خود را برای یک مسابقه نان تایتل آماده می کند. در انتهای مسابقه بیگ شو در زدن اسپلش به پانک در کرنر ناموفق بود  و سپس پانک به شو حمله کرد که بیگ شو bulldog را بلاک کرد و بعد به پانک اسپیر زد. در این زمان تم سانگ دنیل برایان زده می شود و او شروع به رجز خوانی می کند و می گوید که چطور پانک را مجبور به تاپ اوت خواهد کرد. او فکر می کند که باید با پانک در سامراسلم بر سر کمربند WWE کشتی بگیرد نه با کین! بیگ شو به پانک یک بیگ ساید اسلم می زند. بیگ شو برای تاپ می رود اما پانک او را با کلوزاین می زند. سپس بیگ شو در 2 بلند می شود. در همین حین برایان به رینگ هجوم می آورد و پانک را می زند و مسابقه با قانون DQ به نفع سی ام پانک به پایان می رسد.

» بعد از زدن زنگ پایان مسابقه، برایان فن NO Lock را روی سی ام پانک اجرا می کند اما بیگ شو اجازه نمی دهد و برایان را می زند. سپس جان سینا می آید و به بیگ شو چند پانچ می زند و سپس با زدن کلوزاین شو را به بیرون رینگ می اندازد. برایان به سینا حمله می کند اما ناموفق است. جنرال منجر راو -ای جی لی- به رینگ می آید و می گوید: برایان هنوز با مسائل سروکار دارد. او ممکن است مسابقه را به زده باشد اما باید خودش را برای مسابقه دیگر آماده کند. ای جی اعلام می کند امشب در یک تگ تیم مچ بریان و شو به مصاف پانک و سینا می روند سپس رینگ را ترک می کند.

» امشب براک لزنر و تریپل اچ قرارداد مسابقه شان را امضا خواهند کرد. بعد از بازگشت از تبلیغات JTG در بک استیج همراه کیلن هست. او شکایت میکند که چرا در شوی سه ساعته مسابقه ای ندارد. ای جی می آید و به جی تی جی می گوید یک حریف خوب برای او پیدا کرده است که باید به رینگ برود. سپس ای جی و کیلن باهم صحیت هایی می کنند.

مسابقه دوم: رای بک در مقابل جی تی جی......................................  برنده مسابقه: رای بک

جی تی جی ابتدا به رینگ می آید سپس رای بک این هفته با تم سانگ جدیدش وارد می شود. در انتهای مسابقه رای بک جی تی جی را با یک  big powerbomb به زمین می اندازد. جمعیت در حال سردادن شعار  Feed Me More هستند. رای بک هم آماده است و با زدن  big clothesline و Shellshocked پیروز مسابقه می شود.

» کول اعلام می کند که رادی پایپر امشب این جاست و طرفداران می توانند در توئیتر برای انتخاب مهمانش از بین جریکو، د میز و زیگلر نظر دهند. از تبلیغات که برمی گردیم مسابقه سنتینو مارلا و آنتونیو سزارو برای کمربند US در  pre-show (مسابقه ای که قبل از آغاز رسمی شو برگزار می شود و تماشاگران فقط می توانند آن را مشاهده کنند اما در سایت یوتیوب بخش WWE این مسابقه قابل تماشاست.) سامراسلم اعلام می شود. دبلیودبلیوای هال آف فیمر ،رادی پایپر، در بک استیج است. دوربین به سمت شاون مایکلز می رود و او درحال صحبت کردن است. به نظر می رسد درحال صحبت کردن تلفنی با تریپل اچ است و هانتر انگار در پرواز به مکان برگزاری راو است. HBK به هانتر می گوید: او باید اینجا باشد چون این جنگ او(HBK) نیست. شاون ناراحت به نظر می رسد.

مسابقه سوم: هیث اسلاتر در مقابل آر-تروث ......................................  برنده مسابقه: آر- تروث

در انتهای مسابقه تروث با اجرای splash و Little Jimmy برنده مسابقه می شود.

» بعد از مسابقه گروه پرایم تایم (اونیل و یانگ) به تروث حمله می کنند و اونیل یک  sitout spinebuster به تروث می زند. کول اعلام می کند کوفی امشب در راو حضور ندارد. گفتنی است گروه پرایم تایم باید در سامراسلم 2012 به مصاف تروث و کوفی کینگستون بروند. این مسابقه برای کمربند تگ تیم است.

» بعداز برگشتن از تبلیغات ما چند ویدیو TOUT از مارک هنری در لندن برای المپیک می بینیم. اکنون به اسمکدان می رویم جایی که آلبرتو کاری که نباید انجام میداد را داد تا بوکرتی مسابقه او را لغو کند. سپس کول سایت WWE را نشان می دهد جایی که خبر لغو مسابقه شیمس و دلریو توسط بوکرتی نوشته شده است. سپس چند ویدیو TOUT از دلریو پخش می شود که می گوید او باید در اسمکدان با بوکرتی صحبت کند.

مسابقه چهارم: تنسای در مقابل سین کارا..................... برنده مسابقه: سین کارا

ابتدا سین کارا به رینگ می آید سپس تنسای همراه ساکاموتو می آید. در انتهای مسابقه کارا با چند حمله بیشتر و یک DDT از کرنر، تنسای را نقش زمین می کند و با یک کاور سریع برنده مسابقه می شود.

» بعد از مسابقه، سین کارا سریع به رمپ می رود. تنسای، ساکاموتو را می گیرد و رینگ می آورد. تنسای به او سیلی و اسلم می زند. سپس روی ساکاموتوی بی گناه backsplash می رود.

» شاون مایکلز در بک استیج به خدمه می گوید: اگر فرد مورد نظر را دیدند، به او اطلاع دهند. 

پروموی رادی پایپر همراه مهمانانش (Piper's Pit) :

جری لالر، رادی پایپر را معرفی می کد. سپس نتایج نظرسنجی به نمایش در می آید و کریس جریکو با 55% آرا منتخب می شود. جریکو به مهمانی رادی می آید. رادی می گوید: بار پیش که جریکو را دیدم وقتی بود که Mickey Rourke او را در رسلمنیای چند سال قبل ناک اوت کرد. جریکو از بودن در مهمانی پایپر برای اولین باز هیجان زده می شود و از FANS (طرفداران) تشکر می کند. پایپر درمورد این که چطور زیگلر نمی تواند افراد بزرگ را هرگز شکست دهد، گفت و به کریس گفت: من پدر جریکو را می شناختم. او از افراد بزرگ بود. ویکی گررو با جیغ و گفتن عبارت معروفش  excuse me به رینگ می آید. ویکی، دالف را معرفی می کند و او با کیفش می آید. 

دالف می گوید: رادی پایپر (تا اکنون) چند سال است که این سگمنت خسته کننده را اجرا می کند؟! زیگلر، رادی را غمگین و پژمرده می نامد. او به جریکو می گوید: جریکو با آن ژاکت احمقانه اش مثل دامن زنانه رادی پایپر، از من شکست خواهد خورد و بعد از برد من دربرابر او در سامر اسلم، (عصر) جریکو به پایان می رسد. کریس بخن زیگلر را قطع می کند و می خواست صحبت کند که ویکی شروع به حرف زدن کرد اما کریس یه او گفت: خفه شو!!! جریکو گفت: او فراموش نکرده است که ویکی جمعه به او سیلی زد. جریکو گفت: قصد دارد به زیگلر نشان دهد که درمورد بردش در سامراسلم اشتباه می کند. جریکو بردش را تضمین می کند. میز در میان شعارهای Y2J به رینگ می آید.

د میز می گوید: واقعا!!! او ادامه میدهد: من می توانم مانند دالف یک مسابقه بزرگ را ببرم. د میز درمورد دستاورد هایش صحبت می کند و می گوید: دالف می تواند مهمانش باشد اما پایپر و جریکو می توانند با خروج از رینگ به جهنمشان بروند. پایپر فریاد می زند: NO ! سپس جریکو، د میز را با دست راستش می زند و به دالف حمله می کند و د میز را هم  به بیرون رینگ می اندازد. زیگلر کیفش را برای زدن برمی دارد اما جریکو او را هم مانند د میز به بیرون رینگ می اندازد. سپس جریکو و رادی پایپر در رینگ شادی می کنند.

مسابقه پنجم: جریکو در مقابل زیگلر در مقابل د میز......................... برنده مسابقه: دالف زیگلر

این مسابقه یکی از بهترین مسابقه های این شو بود. در اواخر مسابقه د میز روی دالف Skull Crushing Finale را اجرا می کند اما در پین کریس دخالت می کند. میز قصد زدن همین فن روی کریس را داشت که کریس اجازه نمی دهد و رول آپ می کند که ناموفق است سپس جریکو برای فن انصرافی اش یعنی Walls of Jericho روی میز می رود که ناموفق است. زیگلر به د میز حمله می کند اما در برگشت از کریس کدبریکر را دریافت می  کند. جریکو کاور می کند اما ویکی پای زیگلر را روی طناب ها می گذارد. کریس با ویکی مشاجره می کند. د میز هم که فرد باهوشی است از این موقعیت استفاده می کند و از پشت روی جریکو رول آپ می کند اما کریس کیک اوت کرد. سپس کریس روی د میز Walls of Jericho را اجرا می کند و د میز هم تاپ اوت می کند اما ویکی با داور مشاجره می کند و داور هم این صحنه را نمی بیند. در برگشت دالف زیگ زاگ را روی کریس اجرا می کند و کاور و تمام. زیگلر برنده مسابقه می شود.

» سی ام پانک را در بک استیج می بینیم که خود را گرم می کند. ایو می آید و به او سی ام پانک جدید شدن را تبریک می گوید. اما پانک می گوید: سی ام پانک جدیدی وجود ندارد. او همان فرد هست و همیشه همان بوده است. او ادامه می دهد: پانک هیچ وقت برای احترام گرفتن مبارزه نمی کند زیرا او سزاوار و لایق آن بوده است. ایو می گوید: کسی این را باور نمی کند بخ خصوص جان سینا. پانک گفت: من سینا را پیدا خواهم کرد و یه او میگویم چه فکری دارم.

» شان مایکلز در بک استیج مشاهده می شود و کول می گوید: تریپل اچ هنوز این جا نیست. سینا می آید و شاون را می ترساند. سینا می گوید منظوری نداشت اما شاون قبول نمی کند و با حالت نگرانی می رود. جان سینا می چرخد و در پشتش سی ام پانک را می بیند. پانک گفت: می خواهم به تو بگویم واقعا چه فکری دارم. او ادامه داد: قهرمان کمربند WWE بودن برای من خیلی مهم است. سینا می گوید آیا پانک می خواهد با او در برگشت مبارزه کند. پانک جواب داد: نه من نمی خواهم آن کار را کنم اما من مسابقه بر سر کمربندم را دوست ندارم. من قصد ندارم در برگشت با کسی دعوا کنم اما می خواهم کاری کنم تا کمربندم را نگه دارم. او در آخر گفت قصد دارم تمام توجه هنوز برای او باشد. پس از تبلیغات تصویر دیگر را از وید برت می بینیم.

مسابقه ششم : کیلن و لیلا در مقابل بث فینیکس و ایو ............................  برنده مسابقه: کیلن و لیلا

» ویدیویی از درگیرهای براک و هانتر پخش می شود. لالر می گوید: هنوز تریپل ایچ نرسیده است و او در راه است. مسابقه بعدی تگ تیم مچ مهم شو هست که پس از تبلیغات آن را می بینیم.

مسابقه هفتم : بیگ شو و دنیل یرایان در مقابل جان سینا و سی ام پانک......................  برنده مسابقه: جان سینا و سی ام پانک

به ترتیب بیگ شو، دنیل، پانک و سینا به رینگ می آیند. در انتهای مسابقه جان سینا با اجرای فینیشر خود ،AA، روی دنیل برایان خودش و تیمش را برنده میدان می کند.

» بعد از مسابقه جان سینا جشن می گیرد اما بیگ شو برای زدن او می آید ولی پانک به سینا کمک می کند و او با کمربند بیگ شو را ناک اوت می کند. جان سینا و سی ام پانک که قرار است همراه بیگ شو در سامراسلم به مصاف هم بروند، به هم برای یک دقیقه خیره می شوند. پانک دستش را برای دست دادن با سینا دراز می کند اما سینا قبول نکرد و پانک عصبانی شد و رینگ را ترک کرد.

» جاش متیوز در بک استیج توجه پانک را به خودش جلب می کند و از او می پرسد: چه اتفاقی افتاده؟ پانک گفت: جان سینا به کسب و کار خودش رفته و فقط به خودش اهمیت می دهد. او با دست ندادن با من، به من بی حرمتی کرد. پانک گفت: من قصد دارم درس (خوبی) به سینا و هرکسی بعد از سامراسلم در یکشنبه بدهم.

» ما در بک استیج پال هیمن و براک لزنر را می بینیم که در حال صحبت کردن هستند.

مسابقه هشتم : کریسچن در مقابل دمین سندو...............................  برنده مسابقه: دمین سندو

در ابتدا پس از آمدن سندو، ویدیویی از حمله او به برودس کلی در هفته پیش پخش می شود. سپس کریسچن به رینگ می اید. در انتها کریسچن آماده است کار را تمام کند اما سندو به بیرون رینگ می رود. اما تم سانگ برودس کلی پخش می شود. سندو پریشان است. دمین به رینگ برمی گردد و با فینیشرش روی کریسچن کار را تمام می کند.

» بعد از مسابقه برای چندمین بار شاون را در بک استیج می بینیم. او در حال راه رفتن به براک می رسد. براک لزنر فقط به او خیره می شود و شاون به جای دیگری می رود. مراسم امضای قرارداد هست مراسم بعدی اما کول می گوید تریپل ایچ هنوز نرسیده است.

پروموی امضای قرارداد مسابقه تریپل اچ و لزنر :

براک لزنر هماره پال هیمن وارد شد. پال هیمن خود را به عنوان مدافع براک لزنر معرفی می کند. او میگوید: پرواز تریپل ایچ امشب تاخیر دارد. او می گوید: باور کنید این یه داستانه چون هیچکس بیشتر از تریپل ایچ این مسابقه را نمی خواهد. تریپل ایچ به این مسابقه نیاز دارد زیرا این یک مسابقه شخصی در کریرش هست. پال درمورد تریپل ایچ صحبتهایی را می کند. قرارداد سامراسلم پیش پال هیمن هست و او درمورد مسابقه وحشیانه که قرار است اتفاق بیفتد، صحبت می کند. هیمن از شاون که در ساختمان است، می خواهد به رینگ بیاید برای گفتن این که او فکر می کند تریپل ایچ یکشنبه برنده خواهد شد؛ در روبروی براک لزنر! هیمن گفت: HBK بیرون نمی آید و من هم او را سرزنش نمی کنم. اما تم سانگ شاون زده می شود و او می آید. او میکروفون را برمیدارد اما در حالی که جمعیت شعار می دهند؛ فقط به صورت لزنر نگاه می کند. موزیک تریپل ایچ زده می شود و او با کت و شلوار وارد می شود. او با خیره شدن به لزنر وارد رینگ می شود. جمعیت بیشتر به نفع تریپل ایچ شعار می دهند. او اول قرارداد را امضا می کند اما هنوز به چشمان براک نگاه می کند. سپس لزنر قرارداد را امضا می کند. لزنر قرارداد نامه رابه سمت تریپل ایچ پرتاب کرد و سپس از رینگ همراه پال بیرون رفت و به رمپ ورزشگاه رفت. لزنر به تریپل ایچ می خندد.

ملاقات DX باهم + تصادف ماشین شاون :

» بعد از تبلیغات چند ویدیو TOUT پخش می شود. شاون در بک استیج همراه تریپل ایچ است . شاون می گوید : براک لزنر در سطح کاملا مختلفی هست. شاون به هانتر اخطار داد که باید مراقب خود باشد با این جملات: من در آن جا کنار تو در کنار ینگ خواهم بود اما تو تنها باید لزنر را شکست دهی! شاون رفت. مت استرایکر در حال مصاحبه با بیگ شو هست و از او می پرسد : افکار نهایی ات قبل از سامراسلم چیست؟  اما ناگهان در بک استیج صدای تصادف ماشین می آید و مت به پارکینگ می رود؛ جایی که لزنر، شاون را از ماشینش بیرون می آورد و می گوید: او گفته بود که شاون را به زودی می بیند.(اشاره به راو هفته پیش) سپس او میرود. بعد همه دور ماشین شاون جمع می شوند و تریپل ایچ می آید و می گوید: چه اتفاقی اقتاده؟ سپس همه می گویند: براک او را برد تا او را مورد ضرب و شتم قرار دهد. تریپل ایچ فورا به سوی آرنا می رود.

حمله براک به HBK :

براک شاون را طوری که روی پشتش هست، به رینگ می اورد سپس به او F5 می زند و سپس بازوی او را می گیرد. هانتر می آید و پال از او می خواهد بایستد و گفت: اگر تو جلوتر بیایی، براک دست شاون را خواهد شکست. سپس هانتر ایستاد اما براک کار خود را کرد و فن خود را انجام داد و احتمالا دست شاون شکست. سپس براک و پال فرار کردند و هانتر آن ها را تعقیب کرد اما ناموفق بود و به بالای سر شاون آمد تا وضعش را چک کند.  تریپل ایچ با عصبانیت به براک گفت: برگرد ! در حالی که شاون بسیار درد می کشید و  تریپل ایچ هم لباس خود را در آورده بود و با عصبانیت به براک، "come back" می گفت و همچنین براک می خندید؛ شو تمام شد. SHOW OFF                                 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -> برای اطلاع از آپیدت شدن وبلاگ در خبرنامه وبلاگ عضو شوید تا جدیدترین مطالب به ایمیل شما ارسال شود [Mail_Form] value="Click" ' + 'onClick="javascript:window.print()"> To Print this page!'); } value="Click" ' + 'onClick="javascript:window.print()"> To Print this page!'); } Untitled Document "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//E