تبلیغات
ابزار چک کردن ادرس سایت
-
سایت خدماتی هنری نایت اسکین
کشتی کج - » جدیدترین و مهم ترین خبرها از دنیای رسلینگ : لغو مسابقه شیمس و دلریو در سامراسلم و HBK در راو امشب و ...

» جدیدترین و مهم ترین خبرها از دنیای رسلینگ : لغو مسابقه شیمس و دلریو در سامراسلم و HBK در راو امشب و ...

جمعه 3 شهریور 1391 10:49 ب.ظ

نویسنده : کیهان جاهدیان

» جدیدترین و مهم ترین خبرها از دنیای رسلینگ :

اقدام عجیب بوکرتی! دلریو مسابقه سامراسلم را از دست داد!

سایت WWE گزارش کرده است که بوکرتی بلافاصله پس از شوی اسمکدان دلریو را از No. 1 contender ...... .

باز هم شان مایکلز! او به راو امشب خواهد آمد :

سایت WWE اعلام کرده شاون مایکلز امشب یک شب افسانه ای می سازد و او برای حمایت از هانتر و ...... .

توئیت جدید کریس جریکو :

چندی پیش از جریکو در توئیتر سوال شد که او کدام سوپراستارهای TNA را برای مسابقه دادن دوست دارد ... .

درگیری مجازی د راک و سی ام پانک پس از درگیری در شو راو اپیزود 1000 :

قهرمان کمربند WWE سی ام پانک بعد از شو راو 1000 توئیتی داد و در آن عکسی را به اشتراک گذاشت که... .

بازگشت پال برر :

پال برر -منجر سابق کین و اندرتیکر- در شو لایو اونت راو که Biloxi, Mississippi برگزار شد، با ظاهری ویژه پس... .

چه کسی کشتی بگیرد. سپس رای بک به رینگ آمد!

آپدیت روی مراسم هال آف فیم و اکسس 2013، وید برت،AW و یوشی تاتسو:

WWE تایید کرده است که این مراسم شنبه 6 آوریل 2013 در Madison Square Garden برگزار می شود. ...... .

لایو اونت راو 19 اکتبر دیدنی خواهد شد :

برای لایو اونت راو 19 اکتبرتا اکنون دو مسابقه جذاب تبلیغ شده است. این شو مسلما شوی خوبی خواهد ... .

» برای مشاهده ادامه اخبار به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

 

اقدام عجیب بوکرتی! دلریو مسابقه سامراسلم را از دست داد!

سایت WWE گزارش کرده است که بوکرتی بلافاصله پس از شوی اسمکدان دلریو را از No. 1 contender کمربند WHC به خاطر اقدامات خیانتکارانه این فرد در اخر شو محروم کرده است. با این حال، پس چه کسی در سامراسلم به مصاف شیمس می رود؟ بیانیه تکان دهنده جنرال منجر اسمکدان به ضرر دلریو بود. او به این دلیل مصدوم شد که افسران پلیس را مامور کرده بود، شیمس را بزنند. WWE دو حریف احتمالی شیمس را رندی ارتن و ری مستریو معرفی کرده است. این سایت هم چنین سوپراستار های دگیری هم چون سین کارا، کین، زیگلر و دنیل برایان را به عنوان حریفان مناسب برای شیمس معرفی کرده است. اما باید منتظر شوی راو و اسمکدان پیش رو باشیم برای فهمیدن حریف نهایی!

باز هم شان مایکلز! او به راو امشب خواهد آمد :

سایت WWE اعلام کرده شاون مایکلز امشب یک شب افسانه ای می سازد و او برای حمایت از هانتر و آماده سازی نهایی خود برای مسابقه براک و تریپل اچ آمده است. احتمالا زیاد براک و هیمن و هانتر هم حضور خواهند داشت تا برای این چهار نفر آخرین کار ها را انجام دهند و خود را برای مسابقه قریب الوقوع آماده کنند. آیا نوع مسابقه براک و هانتر در 25مین سامراسلم تاریخ تغییر خواهد کرد؟ هم چنین در شو راو امشب مسابقه پانک و بیگ شو تبلیغ شده است.

توئیت جدید کریس جریکو :

چندی پیش از جریکو در توئیتر سوال شد که او کدام سوپراستارهای TNA را برای مسابقه دادن دوست دارد و او هم جواب داد: Roode, Angle, Samoa Joe, AJ . با این که جریکو این سخن را علنا گفت اما این بدان معنا نیست که کریس در آینده به TNA می رود زیرا او در مصاحبه ای بیان کرده که زمانی که او کشتی می گیرد. این کشتی گرفتن فقط برای WWE خواهد بود زیرا بهترین سوپراستاران در آن جا هستند.

درگیری مجازی د راک و سی ام پانک پس از درگیری در شو راو اپیزود 1000 :

قهرمان کمربند WWE سی ام پانک بعد از شو راو 1000 توئیتی داد و در آن عکسی را به اشتراک گذاشت که او بالای سر د راک در شوی راو اپیزوده 1000 بود بعد از این که به راک GTS زد. سپس د راک یکشنبه بعد از ظهر در توئیتر گفت: تو مرا با GTS به زمین زدی. من هم با زدن لگدی به باسنت آن را جواب خواهم داد. د راک همچنین درمورد المپیک گفت: زمان گذشت. بعضی از مدال آوران طلای المپیک ما دیشب. او همچنین به آنان افتخار کرد. د راک اکنون در لندن هست. گفتنی است که او برای فیلم برداری قسمت ششم فیلم معروف The Fast and the Furious (سریع و خشن) آن جا حاضر شده است.

بازگشت پال برر :

پال برر -منجر سابق کین و اندرتیکر- در شو لایو اونت راو که Biloxi, Mississippi برگزار شد، با ظاهری ویژه پس از چند ماه دوری برگشت. برر برای توضیح بیشتر برای مسابقه هانتر و براک به رینگ آمد اما سخنان او توسط هیث اسلاتر قطع شد. اسلاتر، پال برر را به دزدیدن کانون توجه از او متهم کرد و او را به یک مسابقه چلنج کرد. برر گفت : او یک کشتی گیر نیست اما می داند هیث با چه کسی کشتی بگیرد. سپس رای بک به رینگ آمد!

آپدیت روی مراسم هال آف فیم و اکسس 2013، وید برت،AW و یوشی تاتسو:

WWE تایید کرده است که این مراسم شنبه 6 آوریل 2013 در Madison Square Garden برگزار می شود. رویداد  Axxess رسلمینای 29 سال بعد در مرکز IZOD واقع در شرق رادرفورد  برگزار خواهد شد. در این مراسم سوپراستاران و مقامات WWEصحبت هایی می کنند. گفتنی راو بعد از رسلمنیای 29 هم در این مکان برگزار می شود. وید برت به تازگی به توئیت دادن درمورد رسلینگ برگشته است و پس از اسمکدان هفته پیش نوشت: این یک باشگاه مبارزه نیست. من بسیار باهوش برای مبارزه جالب هستمو من برای پول این جا هستم. AW به خاطر توهین به مقامات WWE و هم چنین افراد لاکر روم WWE اخراج شد! او پس از اخراجش، اعتراض هایی هم کرد و گفت به لاکر روم توهین نکرده و به آن احترام می گذارد. حال باید ببینیم این اعتراض ها جواب می دهد. یوشی تاتسو در مسابقه ای در شانگهای چین و در لایو اونت WWE  جیندر ماهال را شکست داد اما بعد از بازی به نظر رسید او از ناحیه بازو مصدومیتی پیدا کرده است.

لایو اونت راو 19 اکتبر دیدنی خواهد شد :

برای لایو اونت راو 19 اکتبرتا اکنون دو مسابقه جذاب تبلیغ شده است. این شو مسلما شوی خوبی خواهد شد در  New Jersey, Pennsylvania برگزار می شود.

John Cena vs. CM Punk in a Last Man Standing Match and Daniel Bryan vs. Kane in a Steel Cage match
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -> برای اطلاع از آپیدت شدن وبلاگ در خبرنامه وبلاگ عضو شوید تا جدیدترین مطالب به ایمیل شما ارسال شود [Mail_Form] value="Click" ' + 'onClick="javascript:window.print()"> To Print this page!'); } value="Click" ' + 'onClick="javascript:window.print()"> To Print this page!'); } Untitled Document "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//E