تبلیغات
ابزار چک کردن ادرس سایت
-
سایت خدماتی هنری نایت اسکین
کشتی کج - مقاله خبری: جنگی که کوین نش در شبکه های اجتماعی به راه انداخت!!!

مقاله خبری: جنگی که کوین نش در شبکه های اجتماعی به راه انداخت!!!

جمعه 3 شهریور 1391 10:54 ب.ظ

نویسنده : کیهان جاهدیان

» مقاله خبری رسلینگ : جنگی که کوین نش در شبکه های اجتماعی به راه انداخت !!!

 چندی پیش کوین نش با اظهارنظر های جالبش در شبکه های اجتماعی جنگی به پا کرد که چندی از سوپراستاران و افراد دیگر به این اظهار نظرهای کوین پاسخ هایی دادند. بعضی طرف او را گرفتند و بعضی علیه او نظر دادند. داستان از آن جایی شروع شد که کوین نش در مورد مرگ WWEدر زمان قهرمانی ادی گررو و کریس بنوا در رسلمنیای 20 صحبت کرد و صریحا به ان ها توهین کرد و سپس درمورد سی ام پانک و دنیل برایان نظراتی داد و درمورد سیاست های فعلی WWEصحبت کرد که آن ها را با هم مرور می کنیم.

کوین نش استار سابق WWEو TNAطی گقت و گو با یکی از سایت های معتبر خارجی گفته است: زمانی که کریس بنوات و ادی گررو (در پایان رسلمنیا 20 پس از برد) به آغوش هم رفتند، این بیزینس و تجارت کمپانی به پایان خودش رسید. لزنر ادامه داد: این تجارت پس از آن رسلمنیا چگونه بود؟ نزدیک به دوران آستین یا nWoیا دوران هالک هاگون؟ شما دو پسر ... (زناکار) ... !(را قهرمان قرار دادید.) من متاسفم. شما قصد دارید فیلم زشت همراه یک پسر با ... تماشا کنید. اگر شما همجنس گرا نیستید؛ شما این فیلم را تماشا نمی کنید. آن در بین فیلم های زشت هم استاندارد نیست! پس شما یک پسر 170 سانتی متر را به عنوان قهرمانتان قرار دادید! (متن سانسور شده است!)

» برای مشاهده سایر گفته های کوین نش و دیگر افراد به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

نش افکارش را به طور صریح ادامه می دهد و این بار به تقد دنیل برایان (وقتی که قهرمان کرمبند بود) و سی ام پانک می پردازد و درمورد ان ها می گوید : آن ها از زندگی که بزرگتر نیستند. من شرط می بندم اگر آن ها پیاده تا فرودگاه بروند؛ هیچکس آن ها را نمی شناسد مگر این که با تی شرت های مخصوص و کمربند بروند. کوین نش هم چنین درمورد استن کولد اسیتو آستین هم صحبت کرد.

جنگ لفظی کوین نش و کریس جریکو :

نش و جریکو مدتی شده که با هم در شبکه های اجتماعی اختلافاتی پیدا کرده اند. همانطور که خواندید؛ نش در مصاحبه اش گفته بود: WWEبعد از قهرمانی ادی و کریس بنوات مرد. جریکو هم خشمگین شد و به او شکست مالی WWFدر سال 1995 را این طور یاد آوری کرد: "هنوز بدترین سال WWE، سال 95 بود که او (کوین نش) در راس(TOP) بود." در واقع جریکو خواست به کوین نش بفهماند که WWEو WWFهر دو ضعف هایی داشته اند و نباید سیاست های WWEرا مسخره کند. این دو جنگشان را  با کلمات ادامه دادند تا جایی که کوین نش با صراحت به کریس جریکو توهین کرد و گفت: یک بار دیگر، استاد دست نشانده و عروسک خیمه شب بازی(اشاره به جریکو)، سلسله علامت هایی را می کشد.(حرف می زند) بِدان؛ جریکو یک علامت و نشانه مخفی است که همان اول در نمایش مزخرف خوانندگی حذف شد. واقعا!! جریکو در جواب این عبارت گفت: Hope @realkevinnash doesn’t tear his quad tweeting(ترجمه احتمالی : انگار کوین نش توئیت های چهارگانه خود را تمام نمی کند.)

سپس نش در توئیتی دیگر گفت: کاملا مخالفم، در سال 93 و در آخرین نمایشم، در Madison Square Garden ما 309 هزار دلار به دست آوردیم قبل از این که به WCW بروم و من در مین اونت همراه مایکلز بودم. من کاملا مخالفم. کسب وکار کمپانی بهتر بود وقتی من رفتم از وقتی من آن جا بودم!

پاسخ MVP:

 MVP-استار قدیمی کمپانی- هم در جواب کامنت های کوین نش با کنایه در توئیتر گفته است : کوین نش درست می گوید. گشتی گیر های کوچکتر (اشاره به 170 سانتی متری بودن ادی و بنوات) جلب توجه نمی کنند. من فکر می کنم که پرداختن پول برای تماشای چنین کشتی گیرهایی بیهوده باشد.

پاسخ جیم راس :

جیم راس هم وبلاگ شخصی خودش را آپدیت کرد. راس روی اظهارات بحث برانگیز براک لزنر درباره مرگ صنعت پرو رسلینگ در رسلمنیا 20 متمرکز می شود. در این جابه برخی از نظرات او اشاره می کنیم.

" من یه فرد با تجریه هستم که فکر می کنم کشتی گیران  در اشکال متفاوتی ظاهر می شوند. ... کوین نش یک مرد موفق و باهوش است و ثروت زیادی را به دست آورده است."

به رغم نظرات منفی نش در توییتر، درمورد کشتی گیران قدیمی و فعلی، جیم راس به تعریف کردن از او می پردازد اما در انتها می گوید :  من با نظر نش در مورد کشتی گیران کوچکتر و ناشناخته تر موافقت نمی کنم بلکه این کشتی گیران با استعداد اند.

پاسخ جاوو گررو :

جاوو گررو هم به میدان امد و به یاوه سرایی کوین نش در مورد ادی و کریس بنوات پاسخ می دهد. او به طور خلاصه گفت : کوین نش هنوز یک آدم احمق هست فقط به خاطر این که او یک دمدمی مزاج است.

نظر کوین نش در مورد قانون PG 

"من فکر می کنم اولین چیزی که هنوز [به کشتی کج] لطمه می زند، قانون PGاست.

نظر کوین درباره جان سینا :

کوین نش در مورد سوپراستار فعلی کمپانی  جان سینا می گوید:من فکر می کنم او فوق العاده است. او درست و راستگو ماندن است. سخت ترین قسمت زندگی اش، کشتی گرفتن است که فردی با حالت فیس است. او هرگز چیزی به جز فوق العاده به نظر نمی رسد.

نظر کوین درمورد سلطه مدیریتی تریپل اچ بر WWE:

من فکرمی کنم قطعا او اوضاع کمپانی را تغییر خواهد داد که خودش هم این تغییر را خوب می داند. من فکر نمی کنم اوضاع همان طور بماند و فکر می کنم او نظرات مختلفی نسبت به کار و روش بقیه مردم دارد. من فقط درمورد بقیه مردم صحبت می کنم. وینس یکی از آن ها نیست. کسی که در جلسات حضور پیدا می کند و دیدگاه هایی دارد. بقیه مردم هم هستند که نسبت به کمپانی نظراتی دارند.

کوین نش هم چنین در مورد مشکلات کمپانی، سی ام پانک، استوری سال پیشش با پانک و شعار "WHAT" استن کولد صحبت کرد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -> برای اطلاع از آپیدت شدن وبلاگ در خبرنامه وبلاگ عضو شوید تا جدیدترین مطالب به ایمیل شما ارسال شود [Mail_Form] value="Click" ' + 'onClick="javascript:window.print()"> To Print this page!'); } value="Click" ' + 'onClick="javascript:window.print()"> To Print this page!'); } Untitled Document "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//E