تبلیغات
ابزار چک کردن ادرس سایت
-
سایت خدماتی هنری نایت اسکین
کشتی کج - » نتایج کامل اسمکدان 10 آگوست 2012 - WWE SmackDown 10 August 2012 Full Results

» نتایج کامل اسمکدان 10 آگوست 2012 - WWE SmackDown 10 August 2012 Full Results

جمعه 3 شهریور 1391 10:01 ب.ظ

نویسنده : کیهان جاهدیان

» نتایج کامل اسمکدان 10 آگوست 2012    ::::  اختصاصی سایت بستها ::::

در دبلیو دبلیو ای اسمکدان این هفته که در تاریخ 10 آگوست 2012 برگزار گردید؛ 7 مسابقه زیبا و مهیج انجام شد. در اولین مسابقه سین کارا به مصاف کودی رودز رفت. در دومین مسابقه کریسچن در مقابل آنتونیو سزارو قرار گرفت. در سومین مسابقه رندی ارتن در مقابل جک اسواگر قرار گرفت. در چهارمین مسابقه جیندر ماهال در مقابل دو کشتی گیر محلی قرار گرفت. در پنجمین مسابقه و در یک تگ تیم مچ اپیکو و پیمو  در مقابل درن یانگ و تاتیس اونیل قرار گرفتند و در ششمین مسابقه د میز در مقابل ری مستریو در یک نان تایتل مچ قرار گرفت و شرکت کنندگان آخرین مسابقه شیمس و آلبرتو دلریو بودند و این مسابقه بر سر کمربند WHC بود.

» جهت مشاهده نتایج کامل مسابقات اسمکدان 10آگوست 2012 به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

 

پروموی ابتدای شو :

در ابتدای شو بوکرتی -جنرال منجر جدید اسمکدان- با لباس رسمی به رینگ می آید و سپس حرکت معروف خود را به نام spinaroonie در رینگ اجرا می کند که با تشویق شدید تماشاگران روبرو می شود. سپس بوکرتی می گوید : این خوبه که انسان در زادگاه خودش باشد(اسمکدان این هفته در زادگاه بوکر برگزار شد.) اما یک مشکلی هست. او ویدیوی هفته پیش شیمش پیرامون دزدیدن ماشین فراری دلریو توسط شیمس را نشان داد و او سپس گفت: شیمس نباید ماشین دلریو را برمی داشت و او باید عذر خواهی کند. شیمس به رینگ آمد و گفت: آلبرتو دلریو به من نالایق گفته و مرا پایینتر از خود دانسته و من هم ماشین او را برداشتم و سعی کردم یک شب عالی همراه خوردن غذا و نواختن موزیک داشته باشم. او در ادامه گفت: اکنون من آماده ام تا پول آن را پبردازم. او گفت: برای برداشتن ماشین متاسف است. سپس آلبرتو دلریو به رینگ آمد و گفت: شیمس ماشین مرا دزدید و او یک گردن کلفت (دزد) است. او می گوید که به پلیس سان آنتونیو گزارش سرقت را داده است.

در ادامه بوکرتی خطاب به دلریو گفت: تو نمی توانی این کار را بکنی چون شیمس نمی تواند از کمربندش دفاع بکند اگر دستگیر شود. سپس شیمس می گوید آن ها نیاید تا سامر اسلم منتظر شوند و باید یک مسابقه سر کمربند داشته باشند. سپس آلبرتو گفت :همه به او می گویند که صبر کند اما ما امشب باید مسابقه داشته باشیم. بوکرتی هم گفت : این خوب به نظر می رسد. سپس بوکر عبارت معروف خود را گفت.

مسابقه اول: سین کارا در مقابل کودی رودز.................................... برنده مسابقه: سین کارا

ابتدای مسابقه کودی در مورد ماسک سین کارا صحبت های کوتاهی را انجام می دهد و می گوید: من نمی خواهم بگویم که چرا سین کارا ماسک می زند. [ اما می دانم ] چون او زشت است. کودی بعد از حرف هایش با بوی تماشاگران مواجه می شود. کودی ابتدا سین کارا را به گوشه رینگ می برد اما سین کارا با یک حرکت دست راستش او را به عقب برگرداند و حرکت زیبایی به نام headscissors takedown روی او اجرا می کند که کودی به بیرون رینگ می رود و کارا می خواست از درون رینگ یک حرکت روی او اجرا کند که کودی او را می چرخاند و سعی در در آوردن ماسک او می کند که ناموفق است. کودی به رینگ می آید. سپس کارا از روی طناب روی رودز می پرد اما کودی از او با یک دراپ کیک استقبال کرد سین کارا دست کودی را می گیرد و به گوشه رینگ می رود و  یک حرکت زیبا روی کودی میرود سپس در گوشه رینگ یک کیک زیبا به او می زند و بعد flying crossbody را به کودی می زند. در حال تماشای مسابقه بسیار جذابی هستیم که ناگهان کودی سعی در درآوردن ماسک سین کارا کرد اما سین کارا در ترفندی جالب او را رول آپ کرد و برنده شد.

» دنیل رایان در بک استیج دیده می شود که در حال راه رفتن است و هرکس را که می بیند؛ به او می گوبد : NO ! باز هم پرومویی از بازگشت وید برت پخش می شود.  در این پرومو وید برت می گوید : جنگ و نبردش به تازگی شروع شده است. سپس پرومویی از اتفاقات افتاده شده برای دنیل برایان در چند هفته اخیر پخش می شود.

پروموی دنیل برایان : 

دنیل برایان در حالی به رینگ می آید که کل استادیوم را شعار "YES" پرکرده است. او خواستار توقف این شعار است اما تماشاگران بیش از پیش به گفتن شعار ادامه می دهند. پس از کاهش جو استادیوم، دنیل می گوید: من باید در یک تایتل مچ در سامراسلم باشم. او با نامزد سابق اش برخود غیر منطقی می کند که دنیل را یک فرد "روانی ناپایدار" می نامد. برایان می گوید او بیشتر از مسابقه دادن با کین سزاوار است و از اذیت شدن توسط تماشاگران و ای جی [ ناراحت است ] و او بیش از این سزاوار خوبی هاست. کین به رینگ می آید و دنیل آماده نبرد با او می شود که تم سانگ جنرال منجر جدید راو -ای جی لی- پخش می شود و او می گوید: دنیل سر جایت بمان. او ادامه می دهد: بوکر مرا به عنوان مهمان ویژه امشب دعوت کرده است. شما باید در اسمکدان هم دیگر را ملاقات کنید اما من آن چه را که الان می بینم، دوست ندارم.

ای جی ادامه داد: من یک مسابقه بین شما ترتیب دادم چون شما ورزشکاران بزرگی هستید. ما نمی توانیم اجازه بدهیم شما با تماشاگران یا هرکس دیگری دعوا کنید. ای جی گفت او از زمانی که جنرال منجر راو شده با کین صحبت نکرده است اما خوبه که او را دیده و از او تشکر کرد به خاطر این که کین مدتی با او بوده است. او مخاطبش را عوض کرد و به برایان گفت: حسادت او به کین نباید در این راه باشد و او هیچ وقت کین را در یک مسابقه ONE ON ONE  پین نکرده است. اما این نباید او را عصبانی کند. ای جی ادامه داد: برایان باید نشان دهد او یک ورزشکار خوب است به وسیله دست دادن با کین. برایان می گوید: "NO" و ای جی اصرار می کند و این بار دنیل دستش را به سوی کین دراز می کند. در همین حین ای جی از رینگ بیرون می رود و سپس کین یک آپرکات (مشتی که از زیر به چانه حریف زده شود) به دنیل می زند و او را به گوشه رینگ می برد سپس دنیل جو را در دست می گیرد و قصد دارد چکسلم کین را تبدیل به یس لاک کند که ناموفق است و یک کیک می خورد و به بیرون رینگ می رود. کین از رینگ به قصد زدن دنیل بیرون می رود و دنیل هم به جایگاه تماشاگران فرار می کند. در انتهای پرومو هم کین در حالی از چهار طرف رینگ آتش به پا می کند که ای جی لی در حال خندیدن است.

 پروموی تدی لانگ و بوکرتی :

تدی و بوکر در حال صحبت کردن هستند که کورت هاوکینز و تایلر رکس هم می آیند و می خواهند خود اثبات کنند. بوکر می گوید: شما با استعدادید اما رای بک شما در راو شکست داد و او از شما با استعداد تر است. رکس می گوید: او نمی خواهد به کار و شغل قدیمش برگردد. سپس بوکر از آنها می خواهد که آن جا را ترک کنند.

مسابقه دوم : جیندر ماهال در مقابل دو کشتی گیر محلی.................. برنده مسابقه: جیندر ماهال

جیندر پس از زدن کلوزاین و اسپاین باستر به حریفش، حرکت Camel Clutch را اجرا کرد و حریف مجبور به تاپ اوت شد و ماهال در حالی برنده شد که فقط یکی از دو حریف به درون رینگ آمد.

پس از پایان مسابقه جیندر حریف دیگر را به رینگ می اندازد و Double Camel Clutch روی هر دو اجرا می کند. رای بک می آید اما جیندر فرار می کند. رای بک هم فینیشر خود را روی دو حریف به طور همزمان اجرا می کند. نکته جالب این بود که دو حریف آماتور معرفی نشدند.

پروموی کریس جریکو و دالف زیگلر (Highlight Reel) :

کریس در حالیکه در رینگ بود، توسط گارسیا معرفی شد. ابتدا به مردم برای مراسم Highlight Reel که پس از 2 سال در اسمکدان برگزار می شود، خوش آمد گفت و او درمرد دالف صحبت کرد که ویکی حرف او را قطع کرد و گفت: دالف هنوز نیامده است. جریکو با طعنه گفت: آنها انطاف پذیرند و مشکلی ندارد و با اشاره به ویکی گفت: من می توانم با مادر دالف صحبت کنم!!! سپس آن ها در یک صحنه خنده دار، جنگ گفتن 'excuse me' را شروع کردند که با جیغ  ویکی تمام شد. جریکو گفت: ویکی باهات شوخی کردم. در این زمان خلاصه ویدیوی مسابقه هفته پیش الکس رایلی و زیگلر پخش شد که کریس جریکو با دخالت روانی باعث باخت دالف زیگلر شد. جریکو بعد گفـت: دالف حتی یک مسابقه کوچک را هم نبرد. هیچ چیز در برابر الکس رایلی وجود ندارد زیرا او ستاره آینده است اما او امسال یک مسابقه برد.

سپس ویکی گفت: دالف نمی تواند صبر کند تا کریس برد خودش را در سامراسلم اثبات کند. جریکو گفت: من مجبور نیستم هر چیزی را اثبات کنم اما چیزی که مرا تحریک کرده که بیام، بازگرداند Y2J هست. من چلنج سامراسلم را قبول میکنم و اثبات می کنم به همه که من هرگز احساسم را نمی بازم ومن هرگز هیچ وقت (EEEEEEEVER) تکرارش نخواهم کرد. سپس دالف به جریکو با کیفش حمله می کند و جریکو جاخالی میدهد و چند پانچ به او می زند اما در برگشت از ویکی سیلی می خورد و پس از چند لحظه زیگ زاگ را از دالف دریافت می کند و آخر هم دالف با کیفش به سر کریس می زند.

مسابقه سوم : تگ تیم مچ ...................................................... برنده مسابقه: درن یانگ و تاتیس اونیل 

در این مسابقه که برای مشخص شدن نامبر وان کنتندر برای کمربند تگ تیم بود، تیم هیل ها به مصاف اپیکو و پریمو رفتند. در انتها کوفی و آر تروث در بازی دخالت کردند و مسابقه به نفع تبم هبل ها DQ شد. پس از پایان مسابقه پریمو و اپیکو به کوفی و تروث اعتراض کردند.

مسابقه چهارم : کریسچن در مقابل آنتونیو سزارو ................................ برنده مسابقه: کریسچن

در پایان این مسابقه دیدنی، کریچن یک اسپیر به سزارو زد و برنده شد. پس از پایان مسابقه سزارو با همکاری آکسانا به کریسچن حمله کردند.

پروموی ایو و بوکرتی :

ایو در دفتر بوکرتی منتظر او بود و بوکر بعد از آمدنش به او گفت: چه کار داری؟ ایو گفت: من می خواهم بررسی کنم که کار تازه ای برای من نداری؟ بوکر گفت: او مراقب اوضاع است سپس تدی همراه کیلن آمد و تدی گفت: کیلن سوال از تو دارد. کیلن گفت: من دنبال یک شغل مدیریتی این جا می گردم. بوکر گفت: اگر تدی تو را سفارش می کند، تو این کار به دست خواهی آورد. اما ایو با عصبانیت گفت: این یک تبعیض است. من به هیئت مدیره خواهم رفت اگرتو این کار بکنی. بوکر با ناراحتی گفت:  بسیار خوب، پس ایو و کیلن هفته بعد به مصاف هم می روند و برنده کار را میگرید و هردو قبول کردند.

مسابقه پنجم : د میز در مقابل ری مستریو................................... برنده مسابقه: ری مستریو

ری در انتهای مسابقه با یک حرکت زیبا میز را به طرف طتاب ها پرتاپ می کند و قصد زدن 619 را دارد که میز آن را تبدیل به Skull Crushing Finale می کند ولی میز هم موفق نیست و ری با یک رول آپ روی د میز برنده می شود.

مسابقه ششم : شیمس در مقابل آلبرتو دلریو ................................. برنده مسابقه: بدون برنده (مسابقه شروع نشد)

این مسابقه برسر کمربند WHC بود.

هر دو رقیب وارد شدند ولی بعد گروهی از پلیس ها به ورزشگاه آمدند. دلریو به آن ها گفت: بایستید! چه کار می کنید؟ اما این ها همه کلک بود و آلبرتو پس از خندیدن دستور حمله داد. شیمس ابتدا همه پلیس ها را زد سپس دلریو را در گوشه رینگ زد ولی دخالت ریکاردو و پلیس ها مانع ادامه یافتن درگیری این دو شد. پلیس ها بعد از زدن او،او را در گوشه رینگ نگه داشتند تا دلریو حرکت running enziguiri خود را برود. سپس دلریو فینیشر خود را یعنی Cross Armbreaker را روی شیمس به اجرا در آورد. شو درحالی که دلریو بالای سر شیمس ایستاده بود، به پایان رسید.  SHOW OFF
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -> برای اطلاع از آپیدت شدن وبلاگ در خبرنامه وبلاگ عضو شوید تا جدیدترین مطالب به ایمیل شما ارسال شود [Mail_Form] value="Click" ' + 'onClick="javascript:window.print()"> To Print this page!'); } value="Click" ' + 'onClick="javascript:window.print()"> To Print this page!'); } Untitled Document "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//E