تبلیغات
ابزار چک کردن ادرس سایت
-
سایت خدماتی هنری نایت اسکین
کشتی کج - » » جدیدترین خبرها از دنیای رستلینگ : حضور شان مایکلز در سامراسلم ...

» » جدیدترین خبرها از دنیای رستلینگ : حضور شان مایکلز در سامراسلم ...

جمعه 3 شهریور 1391 11:21 ب.ظ

نویسنده : کیهان جاهدیان

» جدیدترین و مهم ترین خبرها از دنیای رستلینگ :

مسابقات ثبت شده در سامر اسلم 2012 :

تا به اکنون برای بیست وپنجمین سامراسلم WWE چهار مسابقه ثبت شده است. در آخرین مسابقه تا... .

صحبت های بیگ شو بعد از راو هفته پیش :

WWE  بعد از راو هفته پیش با بیگ شو صحبت هایی را انجام داده است که خلاصه ای از آن را می آوریم... .

حضور شان مایکلز در سامراسلم :

همان طور که راو هفته پیش دیدید شان مایکلز در حضور براک لزنر و پال هیمن گفت: « در این رو من قصد ... .

بیشترین دیوایی که در گوگل مورد جست و جو قرار گرفته است، کیست؟

به تازگی The Wrestling Observer اطلاعاتی درمورد بیشترین دیوایی که درگوگل موردجست وجو قرار   ... .

توضیحاتی درمورد شو Wrestling Under the Stars :

Wrestling Under the Stars (کشتی زیر ستاره ها) نام شویی ازکمپانی Northeast Wrestling (کشتی...  .

فیلم جدید رندی ارتن و دیوید اتانگا:

WWE Studios  قصد دارد فیلم های جدیدی بسازد. رندی ارتن هم آماده حضور  در فیلم برداری این فیلم ... .

آیا JBL به WWE بازگشته است؟

سوپراستار  سابق WWE در شو راو اپیزود 1000 به کمک لیتا آمد و اکنون طرفداران می خواهند بفهمند ... .

آپدیت بر روی ادج، تامی دریمر، د میز و ازیکیل جکسون :

اخیرا گفته شده دبلیودبلیوای هال اف فیمر ادج و سوپراستار هاردکور سابق کمپانی تامی دیمر درخیابان ... .

کلی کلی و یوشی تاتسو در تورهای چشم بادمی WWE:

دیوای کمپانی کلی کلی در راو 6 آگوست برگشت و در مسابقه با ایو به پیروزی رسید. دبلیودبلیوای قصد ... .

آلبوم جدید گروه فازی به سرگروهی کریس جریکو :

کریس جریکو قرار است بعد از راو هفته بعد که در دالاس،تگزاس برگزار می شود؛آلبوم جدیدخود را همراه ... .

اسمکدان به خارج از آمریکا می رود :

تور Smackdown live event دیروز صبح از آمریکا خارج شد تا برای برگزاری شوهایی در ژاپن، چین و تایوان ... .

 

» برای مشاهده مشروح خبرها به ادامه مطلب مراجعه نمائید.

 

مسابقات ثبت شده در سامر اسلم 2012 :

تا به اکنون برای بیست و پنجمین سامراسلم WWE چهار مسابقه ثبت شده است. در آخرین مسابقه تا به اکنون ثبت شده دنیل برایان و کین حضور دارند. این دو شرکت کنندگان کم حساس ترین مسابقه تابه حال ثبت شده سامر اسلم هستند. در مسابقه ای که بر سر کمربند World Heavyweight Championship هست؛ شیمس باید به مصاف آلبرتو دلریو برود. جان سینا، بیگ شو و سی ام پانک هم باید در مسابقه Triple Treat که بر سر کمربند WWE است، شرکت کنند. و اما در سومین مسابقه ای ثبت شده براک لزنر -کسی که در مسابقه Hell in a Cell توانست، آندر تیکر را شکست بدهد.- باید به  جنگ با COO کمپانی -تریپل اچ- برود. مسابقه ای که می تواند خون به پا کند و از همه مسابقات ثبت شده و یا حتی ثبت نشده زیباتر بشود. آن چه را که نباید فراموش کرد، حضور شان مایکللز در کنار رینگ این مسابقه خواهد بود. که قطعا به جداب بودن این مسابقه می افزاید.

 

صحبت های بیگ شو بعد از راو هفته پیش :

WWE بعد از راو هفته پیش با بیگ شو صحبت هایی را انجام داده است که خلاصه ای از آن را می آوریم. WWE از بیگ شو پرسید: چه احساس می کنی به عنوان یک سگ شکست خورده(!) که می خواهی به مسابقه ای در 19 اگوست در سامر اسلم بروی؟ بیگ شو گفت: تو فکر می کنی من یک سگ شکست خورده در سامر اسلم هستم؟ من امیدوارم جان سینا و سی ام پانک مرا در سامراسلم فراموش نکنند زیرا اگر آن ها اشتباه کنند؛ من واقعا قهرمان WWE می شوم. پس از چند لحظه مکث و تفکر گفت: آره، مرا فراموش کنند؛ این یک نقشه خوبه!

 

حضور شان مایکلز در سامراسلم :

همانطور که راو هفته پیش دیدید شان مایکلز در حضور براک لزنر و پال هیمن گفت:« در این روز من قصد دارم همراه تریپل اچ به عنوان برنده مسابقه کسی که بسیار زیاد باورش دارم؛ آن جا باشم و شخصا مسابقه را ببینم.» مسلما شان مایکلز در بیرون رینگ بیکار نخواهد ایستاد و دخالت هایی را در مسابقه انجام خواهد داد. پس ما باید منتظر سامر اسلمی زیبا باشیم.

 

بیشترین دیوایی که در گوگل مورد جست و جو قرار گرفته است، کیست؟

به تازگی The Wrestling Observer اطلاعاتی در مورد بیشترین دیوایی که در گوگل مورد جست و جو قرار گرفته است، منتشر کرده است. در این بین این دیوا توانسته است از سد ایو تورس، ویکی گررو، کلی کلی، گیل کیم، میکی جیمز، بث فینیکس و... بگذرد. برنده این ارزیابی که در 6 ماه اول سال 2012 انجام شده است، جنرال منجر جدید راو -ای جی لی- می باشد.

 

توضیحاتی درمورد شو Wrestling Under the Stars :

Wrestling Under the Stars (کشتی زیر ستاره ها) نام شویی از کمپانی Northeast Wrestling ( کشتی شمال شرق) است. این شو قرار است در 22 سپتامبر در Fishkill واقع در شهر نیویورک و در استادیوم Duchess برگزار شود. در این شو قرار است مسابقاتی برگزار شود که داور یک مسابقه لیتا خواهد بود. نام های برنامه ریزی شده برای حضور در این شو عبارت اند از:

 Hulk Hogan, Roddy Piper, Jerry Lawler, Matt Hardy, Lita, Rosita, Goldust, Vader, Jim Duggan, Velvet Sky, Angelina Love, Sami Callihan and Others

 

فیلم جدید رندی ارتن و دیوید اتانگا:

WWE Studios قصد دارد فیلم جدیدی را بسازد. رندی ارتن هم آماده حضور در فیلم برداری این فیلم است. این فیلم که نامش "Rounds 12: Reloaded" است قرار است در 26 سپتامبر فیلمبرداری شود و در بهار 2013 منتشر شود. لازم به ذکر است که جان سینا هم در فیلمی به همین نام(Rounds 12) بازی کرده است و به همین دلیل عبارت Reloaded را به نام فیلم افزوده اند. گفتنی است که فیلم 12 راند یکی از بهترین فیلم های WWE Studios بوده است. همچنین دیوید اتانگا هم به عنوان یک افسر پلیس در حال بازی در فیلمی از این استدیو است که در سال بعد منتشر می شود. WWE Studios قصد دارد به جز این دو فیلم، چهار فیلم دیگر را هم در سال 2013 منتشر کند.

 

آیا JBL به WWE بازگشته است؟

سوپراستار سابق WWE در شو راو اپیزود 1000 به کمک لیتا آمد و اکنون طرفداران می خواهند بفهمند که به صورت رسمی به کمپانی بازگشته است یا خیر؟ یک منبع معتبر ازکمپانی می گوید که هنوز برگشت JBL مورد بحث قرار نگرفته است و نقشه ای برای بازگشت او به اسمکدان مطرح نشده است. این منبع با اشاره به این JBL فردی ثروتمند و ساکن برمودا است؛ مطرح می کند که JBL چرا باید به WWE برگردد و هر هفته با وینس سروکله بزند؟!

 

آپدیت بر روی ادج، تامی دریمر، د میز و ازیکیل جکسون :

اخیرا گفته شده دبلیودبلیوای هال اف فیمر ادج و سوپراستار هاردکور سابق کمپانی تامی دیمر در خیابان Delawareواقع در شهر فیلادلفیا در اشکال و ظاهر متقاوتی حاضر خواهند شد. آنها خانه دریمر از رویداد هاردکور را در 7 اکتبر ساعت 2 بعد از ظهر تبلیغ می کنند.د میز دیشب در اولی برنامه رادیویی اش میزبان خانه های مردم شد. ساعت اجرا 6 بعدازظهر و در رادیو Sirius satellite کانالهای 210 و 87 بوده است. گفتنی است نام این برنامه "1st & Awesome" بوده است. جکسون هم در توئیتر اعلام کرده است که به زودی مرا دی رینگ خواهید دید.

 

کلی کلی و یوشی تاتسو در تورهای چشم بادمی WWE:

دیوای کمپانی کلی کلی در راو 6 آگوست برگشت و در مسابقه با ایو به پیروزی رسید. دبلیو دبلیو ای قصد دارد این دیوا در تورهای خود یعنی تور های ژاپن، چین و تایوان این هفته حضور پیدا کند. همچنین یوشی تاتسو هم تور ژاپن را برعهده دارد. او به تازگی در سایت ژاپنی دبلیودبلیوای صحبت هایی انجام داده است.

 

آلبوم جدید گروه فازی به سرگروهی کریس جریکو :

کریس جریکو قرار است بعد از راو هفته بعد که در دالاس،تگزاس برکزار می شود؛ آلبوم جدید خود را همراه گروهش اجرا کند. نام این آلبوم گناه و استخوان است. گروه فازی قصد دارد اجرا و امضا دادن را از ساعت 11 شب شروع کند که تا ساعت یک شب ادامه خواهد داشت.

 

اسمکدان به خارج از آمریکا می رود :

تور Smackdown live event دیروز صبح از آمریکا خارج شد تا برای برگزاری شوهایی در ژاپن، چین و تایوان به کشور های مذکور برسد. همانطور که خواندید کلی کلی و یوشی تاتسو هم در این تورهستند.

 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -> برای اطلاع از آپیدت شدن وبلاگ در خبرنامه وبلاگ عضو شوید تا جدیدترین مطالب به ایمیل شما ارسال شود [Mail_Form] value="Click" ' + 'onClick="javascript:window.print()"> To Print this page!'); } value="Click" ' + 'onClick="javascript:window.print()"> To Print this page!'); } Untitled Document "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//E