تبلیغات
ابزار چک کردن ادرس سایت
-
سایت خدماتی هنری نایت اسکین
کشتی کج - » اخبار بعد از راو و نو وی اوت

» اخبار بعد از راو و نو وی اوت

شنبه 4 شهریور 1391 11:39 ق.ظ

نویسنده : کیهان جاهدیان

گزارش بعد از Air off شدن و آینده ی لورینایتس / حضور براک لزنر در یک راو و سامراسلم / اخبار حضور جریکو در تپینگ های آینده

 

بعد از اینکه راو Air Off شد ، یعنی دیگر از تلویزیون پخش نشد بیگشو به رینگ آمد و جان سینا با حرکت AA او را به زمین زد اما او را pin نکرد و موزیک جان سینا پخش شد و بعد بیگشو پیراهن جان لورینایتس را روی صورتش کشید و چند ضربه به قفسه ی سینه اش زد. بعد که لورینایتس میخواست از رینگ برود جان سینا و زک رایدر دوباره با او درگیر شدند و بعد هم تریپل اچ آمد و یک Pedigree روی لورینایتس اجرا کرد و بعد وینس مک ماهون هم آمد و یک لگد به زیرش زد و رفت. با این حال گفته میشود که نام جان لورینایتس در لیست برنامه های wwe در طول تابستان وجود دارد و ممکن هست که او را در شوهای آینده ببینیم.

************

براک لزنر نیز قرار شده که در راو 13 آگوست یعنی یک روز قبل از پی پر ویو SummerSlam در راو حضور یابد و در مورد بازی با تریپل اچ صحبتی کند. همچنین براک لزنر برای هیچ شوی دیگری تا قبل آن برنامه ای نداشته و حضور نخواهد یافت.

************

گفته میشود کریس جریکو که مدتی به دلیل یک اقدام خلاف قوانین wwe در برزیل به حالت تعلیق در آمده بود هفته ی دیگر در راو حضور خواهد یافت و به احتمال زیاد باید فیودش را با رندی ارتن ادامه دهد اما این در حالیست که رندی ارتن نیز به دلیل نقض قوانین WWE با نوشیدن مدتی در حالت تعلیق قرار  دارد و باید منتظر ماند و دید که استوری نویس ها چه برنامه ای برای وی دارند. همچنین قرار است جریکو برای سامراسلم نیز در یک بازی قرار گیرد .
 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -> برای اطلاع از آپیدت شدن وبلاگ در خبرنامه وبلاگ عضو شوید تا جدیدترین مطالب به ایمیل شما ارسال شود [Mail_Form] value="Click" ' + 'onClick="javascript:window.print()"> To Print this page!'); } value="Click" ' + 'onClick="javascript:window.print()"> To Print this page!'); } Untitled Document "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//E